Головна

Еротичний масаж: таємне бажання кожного

Эротический массаж мужчинеПовсякденна рутина вимотує і чоловічу аудиторію і жіночу в тому числі. Душа і тіло вимагає цілковитого розслаблення, яке подарує справжнє незабутню насолоду і неймовірний політ самих різних відчуттів. Незважаючи на те, що будь-який представник тієї чи іншої статі має свої переваги, але в одному всі схожі – у кожного є свої таємниці і часом навіть дуже “гарячі і грішні”. Чарівні німфи і звабливі чарівниці салону «Люкс» вже сьогодні, вже зараз знають, як їх розгадати. Варто тільки записатися на прийом, відвідати Київ і політ емоцій – забезпечений.

Відмінний спосіб випробувати шалений релакс, отримати задоволення від краси і ніжності майстрині-богині, насолодитися дотиками двох тіл і технікою розбурхують торкань – еротичний масаж https://night-angels.com.ua/uk/. Це не інтим послуга, а своєрідний “сеанс повної насолоди”, де досвідчена і підкована в своїх рухах масажистка, виконує весь комплекс особливого виду масажу.

Спершу клієнт приймає душ, оголюється і проходить в спеціальну кімнату, так звану зону комфорту. Майстер так само постає перед замовником в повному оголенні, адже її тіло – головний цілющий атрибут. Далі кожна її частина задіяна в цій прелюдії, апетитні грудей і соковиті губи будуть ковзати по спині клієнта, а руки і ноги – масажувати кожну клітинку сильного, мужнього стану. Дива-майстер салону «Люкс» буде невпинно і жадібно звиватися в своєму виконанні, щоб повністю розслабити і максимально розкрити кожну чакру свого “підопічного”, щоб в результаті довести його до повного завершального сплеску. Це будуть найспекотніші хвилини, а може і годинами. Все як забажає клієнт.

Такий відпочинок захочеться повторювати знову і знову і в нових інтерпретаціях. Немає проблем! Тим більше що еротичний масаж буває абсолютно різний. Щоб зрозуміти яким же повинен бути релакс для кожного сьогодні, потрібно відвідати сайт салону і вибрати свою дівчину-масажистку і конкретний вид масажу.

Сьогодні Київ балує себе абсолютно різними видами масажу, серед яких своїх постійних шанувальників знайшли класичний тайський, індійський масаж, боді і бамбукова техніка, масаж для двох і еротик сеанс. Це не дивно, оскільки унікальність всіх видів – в різних своїх тактик, в індивідуальному підході дівчат-майстринь до абсолютно будь-якому відвідувачу. Кожен обраний вид подарує свої відчуття і оргазм душі, адже це щось нове і те, що завжди хотілося спробувати. Як не дивно, але жінки теж мріють випробувати щось феєричне і пізнати вершину неземних задоволень. Але багато хто соромиться зізнатися в такому таємничому бажанні. Тому відмінним подарунком або презентом для прекрасної гарячої леді стане еротичний масаж Львів. Тим більше що сертифікат на відвідування салону можна придбати за хорошою ціною.

3 пояснення еротичного масажу

Тантрический эротический массажТантричний масаж – це те, що називається кульмінацією. Робити такий масаж може навчитися кожна людина. Отримати екстаз бажає кожен. Такий масаж підвищує енергетичний рівень. Розкриваються всі почуття. Тантричний масаж зближує духовно. Тому, багато людей, які коли-небудь відчували цю форму сексуального досвіду, постійно жадають еротичної пригоди. Але звідки походить вибуховий переживання тантри? Як досягається стан екстазу і як він себе розкриває?

1. Що таке еротичний масаж в Люкс?

Тантричний масаж знімає напругу, а саме, сексуального або духовного характеру. Тіло під тантрическим масажем відбувається. Тантричний масаж є гідним і поважним для всіх людей, які хочуть випробувати свою чуттєвість. Ролі при цьому чітко розподілені: є дає і приймає. Одержувач масажу не торкається до дарувальника, масажистка повністю віддає себе його власних відчуттів. Тут присутні еротичні елементи. Жіночий статевий орган називають йоні, пеніс – лингам. Таким чином, якщо людина може випробувати класичний ритуал масажу, його принади також будуть включені в тантричний ритуал поклоніння. Особлива форма масажу не має нічого спільного з проституцією або еротичної послугою. Сексуальні бажання не є предметом переговорів. Одержувач може тільки висловити, де і як він не хоче бути порушеним.

2.Яка мета тантричного масажу?

Тіло при тантри масажі має свободу відчувати те, що він хоче, підкреслюючи, що реакції на дотики дуже індивідуальні. Хоча і статевий член масажується, оргазм не є обов’язковим. Тиск або сором не мають значення. Пік не повинен провокуватися, але і не провокується. Мета полягає в тому, щоб забезпечити гарне самопочуття у власному тілі. У кращому випадку також створюється доступ до солодкого оргазму, який повністю переживається фізично. Якщо мова йде про оргазмі, він часто сприймається як інтоксикація. Всі клітини пожвавлюються, наповнюються енергією. Людина повністю не спить і розслабляється.

3. Як відбувається тантричний масаж?

При масажі дуже повільно створюється затишна атмосфера. Знімається одяг повністю. Потім на тіло наноситься тепле масло і масажується. Масаж простягається від волосся-до кінчиків пальців. Кожна зона включена. Масаж зазвичай триває не менше 1,5 годин. Для розвитку збудження природно потрібен час, поки у жінки не відкриється “йоні”, а у чоловіка не збудиться “лингам”. Чим довше сам масаж, тим глибше релаксація. Так як статеві органи, при масажі розкуті, може статися еякуляція людини. Крім того, масаж анальної області та простати може бути частиною лікування. Після ритуалу масажу людина може розслабитися і відчути всі тонкощі послемассажного дії, потім позбутися від масла і прийняти душ. У подальшій розмові тантричний ритуал завершується. Масаж, повинен проводиться плавно і повільно.