Боді масаж

Боді масаж: секс з чоловіком

Боди массаж в КиевеПерші роки спільного життя з чоловіком секс просто чудовий. Що трапляється потім. Чому секс з чоловіком вже не той?

Що трапилося. З роками в родині, де два люблячих людини відбувається побутове життя. Ви вже багато прожили вас, знає чоловік з усіх боків інтимного плану. Для того щоб вам повернути колишній секс.

Як займатися сексом з чоловіком?

Кілька правил для того щоб повернути секс в сім’ю.

Оновлення свій гардероб.

У чоловіків сильне збудження викликає одяг, а точніше нижню білизну. Панчохи, стрінги. Красиве жіноче білизна змусить вашого чоловіка тремтіти від бажання зайнятися з вами сексом. Адже ваша нова «обгортка» показала чоловікові іншу людину. Щоб секс з чоловіком не згасав.

Не треба до сексу і потім ходить голяка. Додайте еротику. Повільне роздягання набагато більше порушить вашого чоловіка ніж ви просто швидко роздягнетеся і ляжете в ліжко. Будьте крапельку не доступні. Нехай ваш чоловік проявить ініціативу в завоювання вас. Нагадайте чоловікові про те що він мисливець за вдачею чоловічий.

Тимчасове знерухомлення

У кожному чоловікові є хтиві фантазії. Зробіть своєму чоловікові подарунок. Перед вашим сексом з чоловіком. Прив’яжіть свої руки стрічками до ліжка. Зробіть себе жертвою. Така гри дуже пожвавить чоловіка. Ігри чоловіка завжди заводять тим що, ось він мисливець піймав свою жертву. Головне щоб чоловікові це сподобалося. Бувають випадки в цій ситуації. Чоловік відкрив двері в вашу спальню побачив, що ви прив’язані і пішов телевізор дивитися, щоб йому не заважати.

Перегляд фільмів для дорослих

Чоловіки як то соромляться дивитися фільми для дорослих з дружиною з кількох причин. Вони бояться того що під час перегляду у них відбудеться ерекція і не які жінки починають скандалити. Говорячи що ось, у тебе на дівчат цих є ерекція, а на мене немає. Жінки не робіть так. Якщо ви з чоловіком запланували перегляд фільму. Спробуйте, витягти звідти нові пози. Дивіться на чоловіка по його погляду можна зрозуміти яка сцена йому сподобалася, і запропонуйте так з ним спробувати. Чоловік не відмовиться. Та й вам сподобається.

Легкий боді масаж з еротикою.

Запропонуйте чоловіку еротичний боді масаж. Чоловік відразу захоче, щоб ви зробили боді масаж. Не робіть ніяких ознак на секс. Нехай це буде загадкою для нього. Боді масаж в Києві добре підходить в якості прелюдій. Масаж боді може бути просто погладжуванням. Обходьте інтимні місця не торкайтеся. Коли чоловік розслабиться, він вас сам попросить доторкнутися до Х місця. Ну а тут вже і секс.

Підготовка вашого подружнього лона.

Для того щоб секс з чоловіком добре пройшов, підготуйте ваше ложе. Не кажіть чоловікові про такий сюрприз. Біля вашого ліжка поставте свічки. Застелите вашу ліжко постільною білизною яке було б ковзне і м’яке.

Можна включити романтичну музику. Впустіть романтику і секс в вашу кімнату. Побудьте еротичним дизайнером. Зробіть замість вашої спальні скарбницю любові і пристрасті.

Секс. Чоловік спить

Багато жінок розповідають, що коли пропонують секс чоловікові він відразу прикидається, що спить. Чоловік відмовляється від сексу з кількох причин. Він втомився після трудового робочого дня. Це можуть бути проблеми на роботі. Жінки не тисніть на чоловіка. Він все одно не сконцентрується для сексу. Залиште на сьогодні його в спокої. Можливо, з часом вирішаться проблеми, і ваш чоловік знову займе місце вашого коханого чоловіка і сексуального партнера.

І головне. Жінки не намагайтеся все змінити за один день. Інакше ваш чоловік буде не в понятті, що відбувається. І у вас не буде сексу. Чоловік буде постійно шукати в чому причина всіх змін.