Дім престарілих Львів

Пансионат РенессансПансіонат «Ренесанс» у Львові для людей похилого віку заснований, щоб створити комфортні умови Вашим рідним. Це будинок, де люди похилого віку комфортно та затишно почуваються. Проживання кожного з нашого мешканця в пансіонаті насичене та сповнене. Якісна турбота за людьми похилого віку здійснюється цілодобово кваліфікованим персоналом. Ми робимо все, щоб кожній людині, яка прибула до нас, тут було добре.

Запрошуємо на постійне та тимчасове проживання:

Літнього віку людей,
на реабілітацію (після інсультів, операцій, інфарктів тощо),
З обмеженими можливостями, тяжкохворих.
Нашою метою є насамперед забезпечення доброго догляду за людьми похилого віку з урахуванням їх потреб та індивідуальних особливостей. Звернувшись в пансіонат https://renesanse-house.com.ua/ Ви зможете подбати про близьких та дати їм цілодобову опіку та кваліфікований догляд фахівців.

Ми пропонуємо:

Проживання в комфортних номерах із домашньою обстановкою.
Харчування 5-ти разове.
Цілодобове спостереження доглядальниці-нянечки.
Консультації дієтолога, фізіотерапевта, реабілітолога, психіатра, терапевта та соціального працівника.
Прогулянки на відкритому повітрі в парку.
Оздоровчий комплекс.
Наші переваги

Персонал нашого будинку для людей похилого віку вміють працювати з людьми малорухливими літнього віку, які страждають на різні захворювання. При необхідності ми допомагаємо в процедурі гігієни, робити прогулянки, приймати їжу.
У пансіонаті нашого штату знаходяться: терапевт, психолог, дієтолог, фізіотерапевт, реабілітолог, медсестри та інший обслуговуючий персонал.
Кваліфікований персонал, який працює в пансіонаті для людей похилого віку, має в своєму розпорядженні не тільки професійні знання медсестер, які гарантують цілодобовий догляд за людьми похилого віку, інвалідами, тяжкохворими людьми або після реабілітації, але й такими якостями особистими як повага, доброта, терпіння, чуйність, уміння.