Еромассаж

Еротичний масаж в Києві: історія, переваги, особливості

Приглушене світло, повний релакс і відсутність думок в голові

Всі відчуття зосереджені на поверхні шкіри і повільно заповнюють свідомість задоволенням

Проблеми залишилися за порогом, телефон вимкнений і немає більше нічого тільки насолоду і бажання розтягнути час до нескінченності

Все це доступно кожному в Києві, хто зробить крок назустріч своїм бажанням, залишить комплекси та страхи, віддавшись гамі відчуттів від еротичного масажу.

Історія формування еротичного масажу: яскрава чуттєвість крізь століття

Эромассаж в Киеве«Батьківщина» еротичного масажу спекотна Азія. Китай, Бірма, Таїланд, Пакистан, Індія багатогранна культура цих та інших країн вплинула на формування мистецтва масажу.

М’які впливу на акупунктурні точки сприяли не стільки еротичним цілям, скільки оздоровчим. Цілком можна стверджувати, що даний вид масажу є «ровесники» людства, але перші згадки про нього містяться в стародавніх трактатах «КамаСутра» і «Дао любові«.

І якщо в першому трактаті акцент був на антуражі (використанні масел, пахощів, що збуджують деталей), то в «Дао любові» більша увага приділялася саме акупунктурі. Зібравши все найкраще з двох традицій воєдино, шляхом проб і вибору кращих методик, сформувався сучасний еротичний масаж.

Користь професійного еротичного масажу: чому абсолютно кожному варто спробувати

Перш за все, це підняття настрою! Один раз записавшись на такий масаж, Ви обов’язково захочете повторити сеанс. Тим більше, що еротичний масаж:

  • розслабляє всі м’язи тіла;
  • знімає напругу; підвищує потенцію;
  • впливає на ерогенні зони;
  • сприяє підвищенню ендорфіну.

Але, крім явних переваг, є ще неочевидні і дуже важливі моменти: підвищення і впевненості в собі, навчання попередніми пестощів і допомогу при особистих ураженнях в любові. У тому, що є подібні проблеми, іноді важко зізнатися навіть самому собі. Але вмілі дівчата з досвідом еротичного масажу не вимагають від Вас зізнань вони просто добре роблять свою роботу. Особливо це стосується чоловіків у віці, які хочуть зберегти і підвищити впевненість в своїх силах.

Незважаючи на очевидний момент інтимності, такий масаж завжди залишається «на грані» і не переходить у щось більше. Музика і антураж, привабливі пози і чуттєві емоції ніколи не переходять рамки дозволеного, але і цього було достатньо для отримання задоволення від процесу. Ви можете прийти самі або разом зі своєю половинкою – в цьому випадку еротичний масаж урізноманітнює досвід пари, вдихне нове життя у відносини. У разом Ви отримаєте насичену і яскраву особисте життя, не руйнуючи при цьому свою сім’ю, як часто буває у випадках з адюльтером … Ваше тіло навчиться відчувати яскраво і тонко, а Ви – отримувати максимум з можливого задоволення. При цьому повністю зберігається конфіденційність клієнта і його безпеку, чи не порушуються ніякі заборони і не йде мова про статевому контакті.

Цей масаж прекрасно поєднується з іншими видами масажу і доповнює їх. Він додає пікантність особистому житті і додає в неї нові емоції. Він вчить Вас бути відкритими для насолоди і вміти віддаватися пестощів.

Позоставте себе в своїх бажаннях. Спробувавши одного разу, Ви напевно захочете повторити сеанс. Адже з кожним разом рівень чуттєвості і задоволення тільки прагне до досконалості.

Еротичний масаж в салоні Люкс нові грані чуттєвого задоволення

Сучасний класичний масаж характеризується безліччю технік. Тут знайдеться варіант для шанувальників мануальної терапії, а також методики для розкриття незвіданих закутків лібідо. В останньому випадку мають на увазі еротичний масаж на виїзд в місті Київ послугу, яку надають спеціально навчені майстри, відвідуючи клієнта особисто.