Еротичний масаж

Еротичний масаж в Києві в 2020 році: подробиці.

Эротический массажТут ми хочемо розповісти трохи докладніше про те, як буде проходити ваш візит в наш салон. Це особливо корисна інформація для тих, хто ніяк не може зважитися замовити послуги еротичного масажу і сумнівається, так як немає повного розуміння як все відбувається, що не можна, а що можна і які переваги дає кожен сеанс.

Почнемо з нашого зручного графіка роботи. Салон еротичного масажу «Luxmassage» працює в режимі 24/7. Це означає, що отримати задоволення можна в будь-який час. Просто зв’яжіться з нами по телефону, щоб повідомити про час візиту та свої побажання. На цьому етапі вам потрібно вибрати вид еротичного масажу, визначити кількість дівчат і розповісти, чи потрібні додаткові послуги – стриптиз, можливість дотиків, поцілунків або інші опції. Які саме доступні можна подивитися в розділі «Додатки» на сторінці «Види масажу і ціни».

Якщо у вас є сумніви і ви не знаєте, який вид еротичного масажу вибрати, наш консультант з задоволенням допоможе визначитися. Просто розкажіть про свої побажання легкий, інтенсивний, лікувальний, загальний масаж або інший. Будь-які хвилюючі питання можна задати по телефону. Дані для зв’язку дивіться в розділі «Контакти».

По прибуттю в наш салон в призначений час вас вже чекатиме дівчина. Кожного гостя ми зустрічаємо на вході. Для дотримання гігієни ми пропонуємо клієнту прийняти душ. Ви отримаєте одноразову мочалку, мило, рушники для обличчя і тіла, одноразові тапочки. Це дуже зручно, так як вам не потрібно абсолютно нічого мати з собою і можна приїхати прямо з роботи, не заїжджаючи додому.

Далі наша доброзичлива і ввічлива адміністратор проведе коротку ознайомчу консультацію, якщо ви відвідуєте салон еротичного масажу в перший раз. Після інструктажу знайомство з дівчатами. Фото можна попередньо подивитися онлайн на сайті. Після вибору ви відправляєтеся в душ і далі з дівчиноюмасажисткою в приватну кімнату, щоб усамітнитися і отримати чуттєве задоволення.

Масажистка надає повний комплекс послуг відповідно до обраної програми – «Подвійне задоволення», «Європейський», «Для жінок», Нуру масаж, боді масаж або інший. Кожен сеанс починається з процедури легкої акупунктури. Це дозволяє зняти напругу, розслабити клієнта і підготувати його до подальшого насолоди. Добре підібрані, ароматні східні масла посилюють тактильні відчуття. Дотики масажистки дарують ще більше блаженство. Далі все відбувається так, як передбачено обраної програми. Це може бути приватний танець, спільне прийняття душу, поцілунки, тайський еротичний масаж або інші послуги, що не припускають прямого сексуального контакту. Активний масаж знімає втому. Результат при будь-якому виборі програми завжди однаковий – це природний екстаз і відчуття повного задоволення.