Контакти

Ми знаходимося на вул. Жилянська, 115

(Недалеко від Центрального ж / д вокзалу)

тел. 

Працюємо цілодобово!

У чому небезпека еротичного масажу?

Эротический тантрический массажЗараз у багатьох містах відкрилося чимало масажних салонів, які надають послуги в тому числі пов’язані з масажем не тільки спини. Прикладом такого масажного салону може послужити Люкс. Такі масажні салони є практично в будь-якому місті і там не пропонують заборонені послуги. Однак там присутні дорослі послуги еротичного масажу, коли масажист і відвідувач знаходяться в одному приміщенні голими, а сам масаж без інтиму призводить до розрядки.

Такі масажні салони, як не порушують закон, але за визначенням є дорослими закладами, в яких відбуваються осуджені суспільством дії. Це не інтимні послуги, так як секс в таких салонах заборонений. Однак фізичний контакт масажистки і відвідувача все одно має місце бути. І тут криється небезпека як для відвідувачів, так і для співробітників масажного салону.

У ЧОМУ НЕБЕЗПЕКА САЛОНІВ масажу?

Навіть класичний масаж несе в собі ризики підчепити якусь неприємну проблему у вигляді хвороб. Те ж саме стосується відвідування таких громадських місць, як басейн, лазня і так далі.

У масажних салонах, де відбувається контакт рук і частин тіла масажиста і ерогенних зон клієнта більш небезпечний, тому що всетаки це досить щільний контакт. І хоча для захисту від інфекцій застосовуються захисні масла і гелі, але потрібно розуміти, що через масажистів проходить потік людей. І ніхто не знає, яке їх стан здоров’я. До речі, це також стосується і багатьох громадських басейнів, де часто не питають довідки.

Отже, якщо у масажиста і / або клієнта є якісь мікротравми, то великий ризик щось підчепити. Але навіть якщо стан шкіри ідеально, є захворювання, які передаються через простий шкірний контакт. Банальні лобкові воші (педикульоз), наприклад. І це найлегше, що буває. І від цього ніхто не застрахований.

Ви не замислювалися, чому у співробітників Макдональдса постійно вимагають медичну книжку, також як і у всіх інших співробітників громадського харчування? Вся справа якраз в тому, що багато захворювань при контакті людиналюдина заразні. І про це важливо знати перш ніж йти на якийсь б то ні було масаж. У тому числі і такий специфічний масаж як еротичний.