Тантричний

Тантричний масаж унікальна техніка для отримання незабутнього насолоди

Тантричний еротичний масаж це популярна масажна техніка, яка представляє собою певну послідовність рухів, здатних доставити еротичне насолоду. Дана практика дозволяє розкрити тонкі грані почуттів до партнера, подарувати йому незабутнє задоволення і обмінятися енергією.

Мистецтво якісного тантричного масажу: техніка виконання

Тантрический эротический массажВ процесі виконання тантричного масажу немає якихось строгих правил і готових наборів маніпуляцій, які гарантовано сподобаються людині: тут дуже важливий індивідуальний підхід, адже у когось ерогенною зоною будуть мочки вух, у когото шия, а у когото – пальці ніг. Сучасний тантричний масаж не має обмежень: в процесі проведення сеансу можна торкатися до будь-яких частин тіла.

Масажні рухи виконуються м’яко і ніби перетікають одна в одну. В результаті таких дотиків створюється відчуття обволакивания тіла, і партнер може максимально розслабитися, налаштувавшись на отримання задоволення.

Щоб в процесі виконання масажних рухів людина могла повністю довіритися фахівцеві, в масажною кімнаті створюється особлива атмосфера. Зробити це можна за допомогою:

  • розслаблюючій музики;
  • ароматних пахощів;
  • еротичного одягу;
  • ефірних масел.

Справжній професіонал у сфері тантричного масажу відстежує рух енергії в тілі, практикує енергообмін з партнером, а також допомагає йому зануритися в стан абсолютної гармонії і блаженства.

Кому підходить тантричний масаж: здоров’я і задоволення в одному сеансі

Тантричний масаж це незвичайний еротичний масаж: дана техніка здатна не просто подарувати незабутні відчуття, але і наповнити тіло людини силою, енергією, сексуальністю і здоров’ям.

За правилами Тантри, тільки віддаючи, можна щось отримати. Саме тому, тантричний масаж це справжнє мистецтво обміну енергією, при якому не існує ніяких правил: можна фантазувати і робити з тілом партнера все, що завгодно, головне налаштувати його на отримання задоволення.

В процесі тантричного масажу:

  • поліпшується кровообіг;
  • підвищується рівень енергії;
  • «Відпочиває» нервова система;
  • пробуджується сексуальність;
  • підвищується лібідо.

Дуже часто цей вид масажу використовується перед статевим актом. В такому випадку, обидва партнери налаштовуються на отримання нових емоцій і яскравих сексуальних відчуттів.

Однак, тантричний масаж можна використовувати не тільки в якості прелюдії: якщо ви просто хочете розслабитися і отримати незабутнє задоволення, ви сміливо можете практикувати цю масажну техніку.

Такий масаж є не просто механічним впливом на тіло людини. З його допомогою можна працювати з енергетичними центрами людини, наповнювати його силою Всесвіту і навіть очищати свідомість.

Грамотний тантричний масаж переключає увагу з буденної суєти на відчуття і роботу з тілом, яке часто залишається «незадіяним». Ця практика вивільняє величезну кількість сексуальної енергії і дарує незабутню насолоду обом партнерам!