Vip масаж

Еротичний VIPмасаж

Еротичний VIP масаж це унікальне пікантне пригода, незабутнє задоволення. Його можна представити у вигляді собі, так і подарувати другу. Надають послугу в масажних салонах, де працюють дівчата приголомшливої краси.

Еротичний VIP- масаж: що включає в себе процедура

Эротический VIP массажСалони еромассажа пропонують клієнтам цілий спектр послуг. У нього входять різні пакети, але еротичний масаж Night Angels зазвичай найдорожча послуга. Вона має на увазі виконання будь-яких забаганок, бажань і навіть фантазій клієнта. Це ціле захід, який займає не одну годину, а іноді і всю ніч. Перед походом в салон клієнти можуть зайти на офіційний сайт закладу, щоб подивитися фото дівчат. Зазвичай це досить пікантні фотографії, де масажистки показані у всій красі. Тут же часто вказані дані красунь: ім’я, вік, розмір одягу і бюста. Проте, при відвідуванні краще все ж подивитися на майстрів. Деякі дівчата будуть ще гарніше, ніж на фото.

VIP-масаж може включати в себе різний набір послуг. Він може мати на увазі участь однієї або відразу двох майстринь. Еромассаж в чотири руки – це приголомшливе, незабутню насолоду. Але самому масажу зазвичай передує розслаблюючі, налаштовують на потрібний лад процедури. Це може бути прийняття душу або джакузі разом з однією або відразу двома красунями, пікантне шоу, іноді навіть лесбі. І все це в розкішних апартаментах, де створені всі умови для того, щоб клієнт розслабився. Додатково можуть бути запропоновані шампанське, іноді легкі збуджуючі закуски.

Тільки після такої прелюдії клієнт готовий до еротичного масажу. У VIP-пакеті часто поєднуються різні техніки. Це і тайський, тантричний і боді-масаж. Він може бути ніжним і хвилюючим або пристрасним і вогненним. Все залежить від настрою та побажання клієнтів. Дівчина оголеним тілом ковзає по клієнту, торкаючись його не тільки руками, як при звичайному масажі, але і грудьми, сідницями, волоссям, стегнами, а іноді і інтимними місцями. При цьому всі рухи майстрині чітко вивірені, клієнт не тільки отримує приголомшливе насолоду, але масаж ще й надає розслабляючу дію на м’язи всього тіла, наповнюючи його силою і новою енергією.

В ході масажу зазвичай використовуються ароматичні масла, додатково можуть застосовуватися пір’я, за бажанням клієнта для додання пікантності шматочки льоду і розплавлений віск. Потрібний настрій створюють свічки, пахощі і розслаблююча музика. В апартаментах створена дійсно комфортна, приємна атмосфера.

Чому варто вибрати еротичний VIP- масаж

VIP пакети в салонах еротичного масажу стоять зазвичай недешево, але за насолоду треба платити. Вибір цієї послуги має цілий ряд плюсів:

Тривалість процедури дозволяє повністю розслабитися і насолодитися нею. На вибір клієнта надаються найкрасивіші дівчата. Майстрині передбачають найменші бажання клієнта, готові виконати його фантазії, але варто пам’ятати, що інтимні послуги в салоні не виявляються.

Еромассаж дозволяє не тільки відпочити і розслабитися, але і зарядитися новими силами, позбутися від скупчився напруги.